Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij
Zobacz wszystkie
Wróć do strony głównej

Pomoc

Jak działa Staffroom.pl

Staffroom.pl to nowoczesna platforma dla nauczycieli języka angielskiego i niemieckiego. Jest to serwis, który umożliwia pobieranie: plików w formacie PDF, plików audio w formacie MP3, kodów aktywacyjnych do serwisu Macmillan Diagnostic Tools, kodów aktywacyjnych do e-Workbooka.

Czytaj więcej

Jak pobierać materiały

Ze względu na swój rozmiar, materiały są spakowane w taki sposób, aby umożliwić Państwu jak najszybsze ich pobranie. Pliki powinny pobrać się automatycznie po wciśnięciu ikony Pobierz lub Podgląd. Materiały można następnie zapisać na swoim dysku, wydrukować lub korzystać z nich online bezpośrednio w klasie, używając tabletów i smartfonów. Mogą Państwo również skorzystać z kodów do naszego serwisu Macmillan Diagnostic Tools oraz z e-Workbooka do wybranego kursu. Kody wyświetlą się na ekranie i zostaną wysłane do Państwa pocztą e-mail

Czytaj więcej

Jak przekonwertować pliki mp3 na pliki audio

Jeżeli Państwa odtwarzacz nie odczytuje plików mp3, tylko tradycyjne płyty CD, istnieje możliwość przekonwertowania plików mp3 na pliki audio wg poniższej instrukcji.

Czytaj więcej

Jak założyć konto w serwisie i jak się zalogować

Uzupełnij wymagane przez system dane osobowe i dane szkoły w której uczysz...

Czytaj więcej

Jak znaleźć interesujące nas materiały

Możesz skorzystać z okienka wyszukiwania tytułów i wybrać interesujący Cię podręcznik.

Czytaj więcej

Macmillan Staffroom infolinia

Potrzebna dalsza pomoc? Skontaktuj się z Reprezentantem w regionie. Lista Reprezentantów na www.macmillan.pl/reprezentanci, Możesz również skorzystać z infolinii lub drogi mailowej - staffhelp@macmillan.pl

Kontakt pon.–pt. w godz. 9:00 - 17:00

Polska Północna
(Mazowieckie, Pomorskie, Kujawsko - Pomorskie, Zachodniopomorskie, Warmińsko - Mazurskie, Wielkopolskie, Lubuskie, Podlaskie)
Magdalena Zawadzka, telefon: 601 876 504

Polska Południowa
(Małopolskie, Łódzkie, Śląskie, Dolnośląskie, Lubelskie, Opolskie, Podkarpackie, Świętokrzyskie)
Joanna Chrząszcz, telefon: 609 101 457