Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij
Zobacz wszystkie
Wróć do kategorii

Jak działa Staffroom.pl

Staffroom.pl to nowoczesna platforma dla nauczycieli języka angielskiego i niemieckiego.

Jest to serwis, który umożliwia pobieranie:

  • Plików w formacie pdf (pliki tekstowe i graficzne, w tym książki nauczyciela, programy nauczania, rozkłady materiału, plany wynikowe, kryteria oceniania)
  • plików audio w formacie mp3
  • kodów aktywacyjnych do serwisu Macmillan Diagnostic Tools
  • kodów aktywacyjnych do e-Workbooka.

System obsługuje większość przeglądarek internetowych między innymi Internet Explorer, Firefox, Chrome oraz Safari. Platforma działa także na przeglądarkach na urządzeniach mobilnych z systemem Android, IOS i Windows Phone .

Materiały mogą zostać pobrane na urządzenie użytkownika, zapisane na dysku lub wydrukowane, istnieje także możliwość wyświetlenia ich za pomocą rzutnika multimedialnego (np. flashcards).

Z serwisu mogą korzystać wszyscy uczący języka angielskiego lub niemieckiego, zarówno w szkole jak i na zajęciach pozaszkolnych z wyłączeniem korzystania z części zawierającej m.in. testy, czyli do części wymagającej weryfikacji dotyczącej wykorzystywania podręczników wydawnictw Macmillan i Hueber w szkołach.