Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij
Zobacz wszystkie

Rejestracja nowego użytkownika

Załóż konto, byś mógł korzystać z serwisu Macmillan Online Staffroom

Dane nauczyciela

Minimalna długość hasła wynosi 8 znaków

Dane miejsca pracy

Wpisz REGON, a pozostałe pola zostaną uzupełnione automatycznie. Możesz również wybrać szkołę ręcznie bez podawania numeru.

Dodaj nową szkołę

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Macmillan Polska Sp. z o.o. z siezibą w Warszawie. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych znajdziesz w klauzuli informacyjnej.

Zapoznałem się z regulaminem i akceptuję jego postanowienia. *

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rejestracji konta, dostawy usługi dostępu do zasobów i pobierania cyfrowych wersji produktów wydawnictwa Macmillan Polska. *

Chcę zapisać się do newslettera, a co za tym idzie Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach Macmillan Polska.

Wyrażam zgodę na kontakt na podany przeze mnie numeru telefonu w celu przedstawienia oferty handlowej Macmillan Polska (dotyczy również umawiania wizyt z naszym reprezentantem).

Macmillan Polska Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do weryfikacji danych w celu uniemożliwienia dostawy usługi w celu dostępu i pobierania zasobów cyfrowych wersji produktów Macmillan osobom niepowołanym. Dostęp do materiałów dla nauczyciela nie stanowi złamania zasad Ustawy z dn. 30.05.2014 o zmianie ustawy o systemie oświaty, oraz niektórych innych ustaw i nie stanowi korzyści w zamian za wybór podręcznika.

Rezygnuję