Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij
Zobacz wszystkie
Wróć do centrum pomocy

Nie mam konta – Rejestracja w staffroom.pl

Konta serwisów staffroom.pl i macmillan.pl nie są powiązane, aby korzystać z staffroom.pl należy zarejestrować się właśnie na tej stronie. Dane używane przy rejestracji w staffroom.pl mogą być takie same jak w macmillan.pl

Jak zarejestrować się w staffroom.pl:

Krok 1:

Na stronie staffroom.pl wybierz „ZAŁÓŻ KONTO”:

 

Krok 2:

  • Uzupełnij dane nauczyciela, później dane szkoły.
  • Po wpisaniu numeru REGON i kliknięciu „POBIERZ DANE” informacje o szkole zostaną automatycznie pobrane, jeśli szkoła znajduje się w naszej bazie.
  • Wszystkie pola z * powinny zostać uzupełnione, jeśli nie są – wpisz brakujące dane.

Jeśli dane nie uzupełniły się automatycznie, a na ekranie wyskoczył błąd informujący, że szkoły nie ma w bazie -> dodawanie nowej szkoły.

  • Zgody marketingowe: nasze wydawnictwo nie sprzedaje ani nie przekazuje danych żadnej firmie ani osobie spoza wydawnictwa.

Newsletter: Wyrażenie zgody na newsletter umożliwi dostęp do informacji o naszych bezpłatnych szkoleniach i konferencjach, nowych podręcznikach oraz organizowanych przez nas inicjatywach, np. przygotowanych przez naszych ekspertów próbnym egzaminie ósmoklasisty czy próbnej maturze. Z naszym newsletterem będziesz na bieżąco ze wszystkimi nowinkami!

Zgoda na kontakt: Wyrażenie zgody na kontakt, ułatwi komunikacje między nauczycielem, a reprezentantem oraz umożliwi umówienie wizyty reprezentanta w szkole.

  • Po odznaczeniu zgód na dole strony finalizacja rejestracji -> „ZAŁÓŻ KONTO
  • Na podany przy rejestracji adres mailowy zostanie wysłany e-mail z linkiem do aktywacji konta.

Jeśli system informuje, że adres e-mail wpisany podczas rejestracji „JEST JUŻ ZAJĘTY” – spróbuj się zalogować, jeśli się to nie uda skontaktuj się z naszym zespołem staffroom.pl

 

 

Dodawanie nowej szkoły:

1. Wybierz opcję „DODAJ NOWĄ SZKOŁĘ”
Pierwsze pole „REGON” powinno zostać puste.

 

2. Ręcznie uzupełnij wszystkie pola z *

Gotowe. Dodana szkoła zostanie zweryfikowana.