Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij
Zobacz wszystkie
Wróć do centrum pomocy

O Staffroom.pl

Staffroom.pl to serwis dla nauczycieli języka angielskiego i niemieckiego.

Z serwisu mogą korzystać wszyscy uczący języka angielskiego lub niemieckiego, zarówno w szkole jak i na zajęciach pozaszkolnych. Wyjątek stanowią materiały PREMIUM zawierające m. in. testy – jest to strefa przeznaczona dla nauczycieli korzystających z podręczników Macmillan i Hueber w szkołach i wymagająca weryfikacji.

Staffroom.pl to serwis, umożliwiający pobieranie:

  • Plików w formacie pdf i word (pliki tekstowe i graficzne, w tym książki nauczyciela, programy nauczania, rozkłady materiału, plany wynikowe, kryteria oceniania)
  • plików audio w formacie mp3
  • kodów aktywacyjnych do serwisu Macmillan Diagnostic Tools, kodów IWB (tablice interaktywne) oraz kodów do Teacher’s APP (MEE)

System obsługuje większość przeglądarek internetowych między innymi Internet Explorer, Firefox, Chrome oraz Safari. Platforma działa także na przeglądarkach na urządzeniach mobilnych z systemem Android i iOS.

Materiały mogą zostać pobrane na urządzenie użytkownika, zapisane na dysku lub wydrukowane, istnieje także możliwość wyświetlenia ich za pomocą rzutnika multimedialnego (np. flashcards).